Защищая свои конституционные права, мы защиаем свою свободу +38-098-672-46-77Позвоните мне для оказания поддержки

Навигатор сайта

ЗАЯВА до ГПУ, СБУ, НАБУ

Генеральному прокурору України

 

Копія:Голові Служби безпеки

України

 

Письменського

Сергія Володимировича

 

ЗАЯВА

Щодо декілька епізодів системних злочинів скоєних групою осіб за попередньою змовою з використанням  фальшивих документів (банківських чеків, договорів, ліцензій, офіційних довідок від фірм та депутату, свідоцтва адвоката, підроблених протоколів допиту свідків слідчим та ін..) з метою введення суду та інших підрозділів  правоохоронних органів України в оману, як - громадянами, депутатом, посадовцями фірм, адвокатами, суддями, поліцейськими та іншими службовими особами з метою отримання наживи, ухилення від покарання та одержання незаконних рішень суду на користь замовника та виконавців.

У зв’язку з тим, що я володію детальною інформацією прошу мене ретельно допитати під протокол так як мені відомі злочини серед суддів-поліції-адвокатів, посадовців та ін...

Починаючи з 10.06.15р., завдяки тривалому спілкуванню з правоохоронцями та середовищем злодіїв, я випадково виявив декілька злочинів та зібрав докази, щодо  їх скоєння посадовими особами суду, поліції, посадовцями,  юр., та фіз., особами за їх попередньою змовою.

 

Враховуючи факти, суть злочинів полягає у змові, виготовленні та використанні підроблених документів (копій цінних паперів, та ін..) в поліції, судах, та інших державних установах України, з метою одержання неправомірних рішень суду за гроші за попередньою змовою з суддями, поліцейськими, держ. посадовцями, юридичним та фізичними особами, громадянами та ін.. завдяки адвокатам Сороці Петру Федоровичу та Желіховському В’ячеславу Михайловичу, помічнику голови Васильківського суду Сорокі Алли Петрівні, судді Корнієнко Сергію Валерійовичу, слідчим Васильківської поліції капітану Голодному Валерію Івановичу, майору Дмитрову Миколі Валерійовичу, поліцейському Сироїду Дмитру Сергійовичу, Юзвенко Олександру Миколайовичу, начальник Васильківської полції Перваку Василю Михайловичу, начальнику слідства та карного розшуку, директору фірми ПП «Дельта Медіка» Вільяму Ханту Вікхаму, директору з кадрових питань ПП «Дельта Медіка» та ПП «СМІ» Рогинської Олени Павлівни, сільському депутату с. Путрівської Васильківського р-ну Кострубицькому Олександру Олександровичу, Сорокі Олександру Петровичу та ін..

 

Замовниками цих та аналогічних злочинів майже завжди є шахраї та досить забезпечені юридичні та фізичні особи, що потрапили до кримінальної відповідальності чи бажають її уникнути, або незаконно збагатитись.

 

Посередниками у відомих схемах виступають адвокати Желіховський  та адвокат Сорока, які приватним шляхом за рахунок грошей заможніх замовників за довгий час адвокатської кар’єри збудували зв’язки і вистроїли схеми збагачення завдяки корупції в суді та поліції та ін.., а адвокат Сорока особисто займається ще пошуком мало захищених громадян, пьяничок, з метою у шахрайський спосіб відібрати у них їх майно – будинку, квартири, земельні ділянки та інше, а от же тут він ас.

 

Наприклад дочка Алла Петрівна Сорока має в декларації квартиру за адресою с. Данилівка, що належала алкоголіку померлому за невідомих обставин, і купили цю квартиру за копійки у інвалід родича покійного.

С селі Кожухівка – трикімнатна квартира, що належить сину адвоката теж хитрощами в далекій час за копійки куплена у алкоголіків.

Ще є такі особи, як Горбулін у якого Сорока забрав документи на його майно земельну ділянку та будинок, та гр.. Грицай Михайло у якого син адвоката забрав документи на його однокімнатну квартиру в м. Глеваха, а також існують і інші епізоди пограбування людей де прізвища мені невідомі.

Заявляю прямо, що у м. Васильків Київської області діє кримінальне угруповання до складу якого входять правоохоронці, адвокати, посадовці та звичайні шахраї, що грабують соціально та юридично незахищених громадян України, а тому я гр.. Письменський звертаюсь до правоохоронної системи України провести повну санацію в правоохоронних органах міста Васильків та притягнути винних до кримінальної відповідальності. Так як на сьогодні спостерігається зріст злочинної діяльності за участю вказаних осіб.

 

Інформацію про злочини викладаю по блокам, так як вона містить декілька епізодів, що повторюються за участю групи ключових осіб.

 

Епізод №1. щодо цього злочину я маю підозру завдяки випадку.

Адвоката Желіховського В’ячеслава Михайловича ВКДКА лишає свідоцтва адвоката на декілька років на підставі скарги судді Броновицької О.В.. Спеціалізація цього адвоката кримінальні справи, і щоб не залишитись без роботи та не розгубити клієнтів він, як я підозрюю вірогідно йде на підробку паспорта громадянина України та диплома про юридичну освіту на ім’я Желіховського Станіслава Вікторовича, і на підставі цих документів згодом він отримує свідоцтво на право занімитись адвокатською діяльністю на видумане ім’я Станіслава, або адвокату Желіховському просто було видано свідоцтво без базових документів. Доєднаю в додатки витяги.

Желіховський Вячеслав Михайлович

Рада адвокатів Київської області

Свідоцтва:2475/10

Дата видачі свідоцтва:29.01.2004

Желіховський Станіслав Вікторович

Рада адвокатів Київської області

Свідоцтва:3809/10

Дата видачі свідоцтва:20.11.2008

 

РІШЕННЯ № V/17-333 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою судді Деснянського районного суду м.Києва Броновицької О.В. на рішення дисциплінарної палати Київської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 17.09.2009 року відносно адвоката Желіховського В’ячеслава Михайловича, 19.02.2010 Рішення

ВСТАНОВИЛА:

Так,  суддя Деснянського районного суду м. Києва Броновицька О.В. посилається на порушення адвокатом Желіховським В.М. вимог статей 13 та 15 Правил адвокатської етики, що полягає в некоректній поведінці, порушенні порядку в суді, голосному висловлюванні некоректних зауважень на адресу судді, не реагуванні на її зауваження, пошкодженні дверей кабінету судді. Натомість, на думку судді, вказані підстави притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності дисциплінарною палатою не перевірялися, не були предметом розгляду, звернення судді розглянуто поверхово.

ВИРІШИЛА:

1.      Скаргу судді Деснянського районного суду м.Києва Броновицької О.В. задовольнити частково.

2.      Рішення дисциплінарної палати Київської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 17 вересня 2009 року про закриття дисциплінарного провадження відносно адвоката Желіховського В.М. скасувати, а матеріали справи направити до Київської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури на новий розгляд.

3.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити суддю Деснянського районного суду м. Києва Броновицької О.В.

Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури          В.І. Висоцький»

http://vkdka.org/doc-1341/

http://vkdka.com.ua/solutions-345.html

 

хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

 

Епізод №2.

22.06.15р., я подав до Васильківського міськрайонного суду позов, і 23.06.2015р. була відкрита цивільна справа  № 362/3153/15-ц, та в справу призначеного головуючим Корнієнко Сергія Валерійовича.

Відповідачка у справі № 362/3153/15-ц – Рогинська Олена Павлівна, яка 10.06.2015р. вийняла адвоката Сороку П.Ф., який домовився з місцевою міліцією і влаштував неправомірне проникнення до будинку де я мешкав по вул.. Пархоменко, 29 с. Березанщина, Васильківського р-ну та відкрито разом зі своїм сином Олександром Петровичем заволоділи моїми особистими речами, грошами та ін...

За фактом крадіжки 09.07.2015р.відкрито кримінальне провадження №12015110140001017, але за змови слідчого капітана Голодного В.І. з адвокатом Сорокою П.Ф., за посередництва його дочки Алли Петрівни, щоб врятувати адвоката Сороку на ВКДКА від позбавлення свідоцтва адвоката.

В матеріалах провадження №12015110140001017 існують підроблені документи, та протоколи допиту свідків.

Після того, як було відкрито цивільне провадження №362/3153/15-ц, адвокат Сорока П.Ф. перестав у відкриту вести адвокатську діяльність і почав як зазвичай з тіні курирувати замовлення Рогинської через свою дочку в суді Аллу Петрівну Сороку та інших корумпованих правоохоронців, а у справі за моїм позовом адвокатом Рогинської О.П. став адвокат Желіховський В.М., який за попередньої змови з суддею Корнієнко С.В., та за участю Сороки Алли Петрівни Сороки помічника голови  Васильківського суду розписали сценарій по якому вони процесуально проведуть справу на користь родини Сорок, судді Корнієнко, адвоката Желіховського за гроші Рогинської від ПП «Дельта Медіка», яка в свою чергу за підписом директора надала підроблений документ, як відповідь адвокату Желіховському – існує два кримінальні провадження.

Восени 2014 року, Рогинська заявила мені, що компанія ПП «Дельта Медіка» оплатить їй любі витрати, щоб вийняти адвокатів, які мене зариють в землю. Вважаю, що ці слова мали підстави, так як одним із фальшивих документів поданих до справи №362/3153/15-ц, в суді був документ відповідь від ПП «СМІ», що входить до холдингу ПП «Дельта Медіка» за підписом директора Вільяма Ханта Вікхама.

Підроблено документ:лист вихідний №01-02 від 19.02.2016р., що являє собою відповідь на адвокатський запит наданий «Адвокатському об’єднанню «ЛЮДИНА І ПРАВО» в особі адвоката Желіховського В.М.» Лист надруковано на фірмову бланку, що належить компанії ПП "СОЦІАЛЬНА МАРКЕТИНГОВА ІНІЦІАТИВА" ЄДРПОУ 31407071, на якому знаходиться печатка підприємства та підпис директора Вільяма Ханта Вікхама.

 

Окрім підробленого документа від процвітаючої фірми холдингу ПП «Дельта Медіка», Рогинська разом з адвокатом Желіховським надали, до суду більш, як десять фальшивих документів – договорів та додатків і ліцензію від будівельної фірми ПП «АЛЕКС ПЛЮС» за підписом Кучака Юрія Федоровича.

Суддя Корнієнко С.В. навіть не поставив на копіях підроблених документів в матеріалах справи своїх підписів, чим порушив ст.. 64 ЦПК України, а подані 5-ть письмових обґрунтованих клопотань у двох з яких сплачено мито ніяк суддю не зобов’язали вилучити оригінали у відповідачів та відправити їх на експертизу.

24.01.2017р. в судовому засіданні суддя Корнієнко С.В. обмовився, що йому на приватний мобільний дзвонить і відправляє СМС адвокат Желіховський В.М., так я вони і не тільки в цій справі працюють, а работают, ще і у кримінальних справах за участю судді Корнієнко. (існує аудіо запис).

В наступному засіданні 02.02.2017р., стало зрозуміло, що адвокат Желіховський за попередньої змови з суддею Корнієнко в не судового процесу обговорюють сценарій за яким треба процесуально витримати слухання справи, щоб Корнієнко виніс на користь замовників на підставі підроблених документів та конфабуляцій рішення суду.

Мені стало відомо, що адвокат Желіховський В.М. вже знайшов вихід на апеляцію за 15 000 у.о., щоб рішення Корнієнко С.В. залишити в законній силі.

Слідчий капітан Голодний В.І. мені також в приватній бесіді підтвердив, що суддя Корнієнко від Рогинської отримав хабара в розмірі 5 000 у.о. за винесення незаконного рішення на користь Рогинської та Сороки.

Також з урахуванням інформації, я впевнено підозрюю, що суддю Корнієнко у справу за моїм позовом «намутили» в апараті Васильківського суду помічник голови Сорока Алла Петрівна шляхом втручання в автоматизовану систему розподілу судових справ.

Мені також відомо, що Сорока А.П. через прокуратуру Василькова курирує справи, які вигідні для її родини та ті, до яких з шахрайських мотивів має відношення її батько адвокат Сорока П.Ф., але завдяки Києво-Святошинській місцевій прокуратурі паритет сил змінився після того, як прокурор Дмитрунь Ю.О. відповідним чином відреагував на мої скарги і ніяким чином не пішов на змову зі злодіями, хоча останні намагалися бігати до нього, але безуспішно.

Також з кола правоохоронців Київської області мені стало відомо, що Сорока Алла Петрівна без всякого труда може оформити ухвалу, або рішення суду заднім числом – проблема тільки у згоді на це судді, який на цьому поставить свій підпис, бо є такі судді, що і не згодні на це. (Я на все наведу приклади і докази).

Також зазначаю, що адвокати Сорока та Желіховський у своїх методах роботи використовують залякування свідків (наприклад до свідка Ільченко до хати приїздили три бандити для залякування, міліція на це не реагує так як вона в курсі і чекає своєї вигоди на кінцевому результаті), підкуп, шантаж та ін..

В покривання злочину у Васильківському міськрайонному суді виступає слідчий Васильківського ВП майор Дмитров Микола Валерійович, слідчий Голодний Валерій Іванович які умисно в рамках кримінального провадження №12016110140002385 відмовляються вилучати у відповідачів оригінали підроблених документів та направляти їх на експертизу пояснюючи це тим, що він не може йти проти судді Корнієнко та не бачить в підробці і використанні фальшивих документів в суді складу злочину.

Мені відомо, що слідчий Дмитров був задіяним в подібній схемі за якою у мешканці м. Васильків шахраї по підробленим документам (біржовій угоді) за участю судді Корнієнко С.В. відібрали трьох кімнатну квартиру у потерпілої Фурманової Ольги Іванівні.

хххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

Епізод 3. За участю адвоката Сороки та його сина Олександра

З фактом мого пограбування адвокатом Сорокою П.Ф. і його сином Олександром 09.07.2015р. порушено крим. провадж. №12015110140001017, але за попередньої змови слідчого Голодного В.І. з адвокатом Сорокою П.Ф., його дочкою Аллою Петрівною, прокурором Заді Нільдою Азізовною – кримінальне провадження не розслідується і навіть закривалось двічі, щоб спасати адвоката Сороку на ВКДКА від позбавлення свідоцтва адвоката.

В матеріалах провадження №12015110140001017 існують підроблені документи, та протоколи допиту свідків, а інші свідки не допитані навіть і по сьогодні. Слідчий Голодний діє за змовою з дочкою Сороки та ним самим.

Зі слів Таргонського, Горбуліна (лакеї Сорок) – Рогинська (колишня дружина) віддала половину нашого з нею, а нині спірного будинку адвокату Сорокі, за те, що той організував моє виселення в такий спосіб з будинку без рішення суду і пограбування, за що отримував від Рогинської гонорари, а на подалі вони збирались мене вбити, а ціна цьому всьому барахло. Такая же цена в мера барахла и зипунов этим искорёженным личностям.

З матеріалів справи №12015110140001017 - зазначаю, що під час огляду місця (злочину) події слідчим Голодним В.І. було складено ПРОТОКОЛ від 31.07.2015р. с. Березанщина, в присутності:

- Коваленко Віталій Володимирович, с. Мархалівка, вул.. Комсомольська, 23-а. 

- Припис Денис Олегович, с. Кременище, вул.. Якуніна, 119.

З протоколу огляду видно, що понятими адвокат Сорока за попередньою змовою зі слідчим формально склав протокол про огляд місця події по вул.. Пархоменко, 29 с. Березанщина шляхом того, що Сорока привіз слідчому осіб, хоча навпроти живуть сусіди, які їх навіть зупиняли коли останні вибивали двері, викидали та крали речі.

Впевнено підозрюю, що факту огляду місця злочину 31.07.15 не було, а на місце злочину слідчий Голодний Валерій Іванович виїздив не 31.07.2015р. а 11.08.2015р. і саме  під час цього виїзду він власним айфоном зробив фотознімки будинку та кімнат (фото у мене існують від слідчого), а протокол вважаю склав заочно, як заочно складав і протоколи допиту свідків.

Наступними доказами зговору слідчого Голодного В.І. з адвокатом Сорокою П.Ф. - підтверджується наступнім:

Підтвердженням тому є покази свідків, зокрема: Сингаївського П.П., Смолія М.Б., які зазначили, що саме Сорока П.Ф. та Сорока О.П., проникли в будинок де я мешкав і відкрито привласнили мої речі.

     08.07.2015р. слідчий вніс відомості до ЄРДР за Ухвалою суду від 03.07.15р.

23.06.2015р. до КДКА Київської області я подав заяву, щодо злочинної поведінки адвоката Сороки П.Ф. і порушення ним адвокатської етики.

14.08.2015р. кримінальне провадження №12015110140001017 було закрито слідчим Голодним В.І. нібито за відсутності події кримінального правопорушення, але закриття провадження було пов’язано з тим, щоб спасти Сороку від позбавлення його свідоцтва адвоката.

23.09.2015р. КДКА Київської обл.. відмовило мені в порушенні дисциплінарної справи з причин закритої кримінальної справи.

28.09.2015р. слідчим суддею Медведєвим К.В. винесено Ухвалу, справа №362/6590/15к, яка скасовує постановуслідчогопро закриття кримінального провадження №12015110140001017.

Я регулярно подавав клопотання слідчому та приєднував докази.

22.02.2016р. я в черговий раз відвідав Васильківської ВП і мав розмову зі слідчим Голодним В.І., у якого я чітко запитав, чи моє кримінальне провадження розслідується, чи справа не закрита, на що і в цей раз, як і, в інші рази, я чітко «глаза в глаза» від Голодного В.І. – отримав відповідь, що все добре, розслідуємо і справа не закрита.  

25.02.2016р. відбулось засідання ВКДК адвокатури на якому я був присутнім і де на повістці денної розглядалась моя скарга на оскарження рішення КДКА Київської обл.. від 23.09.2015р., щодо позбавлення адвоката Сороки П.Ф. свідоцтва.

На комісії ВКДКА 25.02.2016р., я дізнаюся безпосередньо від адвоката Сороки П.Ф., що кримінальне провадження ЗАКРИТО через постанову слідчого, на що я був «ошарашено» здивований наглій потворній брехні слідчого Голодного В.І. прямо мені в очі, та в добавок мене офіційно ніхто не повідомляв про закриття кримінального провадження, а слідчий Голодний весь час брехав з «масляними очима», що розслідування триває і при цьому під різними приводами категорично та вперто не допускав мене, як потерпілого знайомитись з матеріалами справи, чим покривав злочин і злодіїв. А щоб в мене не було підозри про закриття слідчий надсилав мені письмові повідомлення, щодо прийнятих від мене до опрацювання заяв та клопотань в період часу коли кримінальне провадження було ним же особисто і закрито через постанову з його підписом.

Мої заяви слідчий не опрацьовував чим порушував мої права потерпілого ст.. 55 КПКУ, та за ст.. 93 КПК України заважав мені збирати подальші докази.

29.02.2016р. я зателефонував слідчому і запитав, як так сталось, що кримінальне провадження закрито і чому про закриття я дізнаюся від адвоката Сороки 25.02.2016р. на комісії ВКДКА, на що слідчий почав спирати все на бувшого його начальника Фараона, але постанову про закриття підписав саме Голодний.

Слідчий Голодний знаходиться на боці злочинців, що добре видно з матеріалів допиту Таргонського, Горбуліна та інших у кримінальному провадженні, які написані під копірку.

01.03.2016р. слідчий Голодний В.І. після нашої телефонної розмови 29.02.2016р , розуміючи, що я напишу на нього скарги за власним бажанням відкриває кримінальне провадження, так як адвокат Сорока П.Ф. вже був врятований на комісії ВКДКА 25.02.2016р..

Моя впевненість у тому, що справа №12015110140001017 не закрита і розслідування триває, я в період часу між 18.10.2015р. та 31.02.2016р. отримував повідомлення № П-895, № П-896 датовані 21.10.2015р., повідомлення № П-57/1009/1004//02-2016 від 27.01.2016р. та № П-143/109/1004//02-2016 від 01.03.2016р. за підписом слідчого Голодного. Зазначені дії слідчого Голодного суперечать нормам діючого КПК України, та свідчать про зговір з адвокатом Сорокою П.Ф. та іншими злодіями.

Зокрема мені відомо, що провадження №12015110140001017 було закрито в ЄРДР цифровим ключемколишнього начальника СВ Васильківської ВП Фараоном Олександром Леонідовичем, а постанову про закриття кримінального провадження підписана від 18.10.2015р. слідчим Голодним В.І. підлеглим Фараона О.Л.

Зазначаю, що провадження в ЄРДР 01.03.2016р. відкрив – поновив своїм ключем слідчий Голодний В.І., що суперечить законодавству та діючим нормам КПКУ, так як постанову слідчого може скасувати тільки службова особа рангом вище.

Наполегливо зазначаю, що в матеріалах кримінального провадження постанови про скасування, щодо постанови від 18.10.2015р. про закриття кримінального провадження №12015110140001017 не існує, і на це особисто я звертаю Вашу увагу, чим слідчий Голодний грубо порушив норми КПК, і як я підозрюю за певну грошову винагороду – хабар від Сороки П.Ф.

Слідчий Голодний В.І. за попередньою змовою з адвокатом Сорокою П.Ф. грубо порушує закон та норми КПК України.

 

ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххх

Епізод 4.

Злочин у Васильківському міськрайонному суді Київської області шляхом втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду, підробку документів на базі яких судом виносяться завідомо неправомірні рішення на користь замовників. 

В літку 2015р. у Васильківському районі відбувся кримінальний злочин за участі адвоката Сороки Петра Федоровича, і це стало причиною для подання 23.06.15р.. мною скарги до КДКА Київської обл..

Голова КДКА Колбасинська Г.В. «отмазала» адвоката Сороку П.Ф., але останньому прийшлось з метою уникнення позбавлення свідоцтва адвоката використати відпрацьовану схему у Васильківському суді шляхом втручання в АСДС за попередньої домовленості з суддями та за допомогою помічника голови суду - власної доньки Сороки Алли Петрівни, та використовуючи свої стосунки у Васильківській поліції і держказначействі м. Василькова.

10.06.2015р. адвокат Сорока П.Ф. виступав організатором разом з групою осіб та разом з замовником Рогинською Оленою - колишня дружина, і без рішення суду вибили двері в будинку де я мешкав з 2009р., та якого я зводив з 2006р. та зрізали болгаркою замки на вагончиках і пограбували особисті чисельні речі, гроші, харчі, одяг, інструмент та ін.., а безпосередньо син адвоката Олександр вивозив мої речі своїм бусом додому собі та до батька.

В ніч з 10.06.2015. на 11.06.2015р. в пограбованому будинку пили горілку два участкови Сироїд Дмитро та Юзвенко Олександр, і типа авторитет Луценко С.П. на кличку куций і адвокат Сорока П.Ф., яким останній проставляв могорич і відмічали тріумф. Будинком від 10.06.15. заволоділа родина Сорок.

09.07.2015р. за подій організованих адвокатом Сорокою П.Ф.  відкрито кримінальне провадження №12015110140001017 – слідчий Голодний в зговорі.

22.06.2015р. мною було подано позовну заяву №2243, згідно якої відкрито провадження №362/3153/15-ц від 23.06.2015р., про встановлення факту проживання 2004-2012рр. однією сім’єю, як чоловіка та дружини Письменського та Рогинської та поділ майна. (Підозрюю, що суддю Корнієнко в цю справу наколядувала Сорока А.П. – ст.. 376-1 ККУ)

23.06.2015р. до КДКА Київської обл.. я подав скаргу вх..№288 на адвоката Сороку П.Ф. свід. №1272/10.

14.08.2015р. кримінальне провадження №12015110140001017 було закрито слідчим Васильківського ВП капітаном Голодним В.І.., а потім знову поновлено.

23.09.2015р. КДКА Київської відмовило в порушенні дисциплінарної справи.

20.07.2015р. о 19:06 з телефону -04571-21-99-4особисто мені на мобільний телефон 050-689-ХХ-ХХ зателефонувала з Васильківського суду Савчук Тетяна Іванівна помічник судді МедведєваК.В. і на протязі 11 хвилин розповідала різне і те, що мені призначено суд за позовною заявою від 20.05.2015р., Рогинської Олени Павлівни про усунення перешкод та що суддя виніс від 04.06.2015р Ухвалу №362/2535/15-ц та призначив слухання справи на 12.08.2015р. о 12:00 годині.

Помічник судді Савчук наполегливо твердила, щоб я обов’язково з’явився на суд, хоча я зазначив їй, що перешкод більше не чиню, але та вимагала з’явитися.

Через 14 хвилин о 19:31 Савчук Т.І. знову зателефонувала мені з приводу уточнити ім’я мого адвоката. Я твердо впевнений, що ці 14 хвилин вона спілкувалась з адвокатом Сорокою П.Ф. та розробляли план.

На суд я не з’явився, так як мені стало відомо від Фараона та Таргонського, що адвокат Сорока П.Ф. домовився з місцевим воєнкомом, щоб мене відправити під Донецьк і там вбити за то, що я почав чинити йому опір, та Сорока мене попереджав, що як що я буду плутатись у нього під ногами мене, або заколять, а бо пристрелять.

20.05.2015р. Рогинської О.П. подала позові до суду і за її заявою було відкрито цивільне провадження №362/2535/15-ц,номер провадження №2/362/1702/15 суддя Медведєв К.В. і 04.06.15. було винесено ухвалу про призначення слухання справи на 12.08.2015р.

28.07.15р. 11:50 я з’явився в суд ознайомитись зі справою і зрозумів, що справа №362/2535/15-ц підроблена, і те, що Рогинська О.П., 20.05.15р. не подавала ніякої позовної заяви. В справі були формальні документи, і головне, що мене нібито суд розшукував 60 діб, при всіх «понтах» адвоката Сороки мені б повістку в суд вручили б через декілька діб, а не вибивали двері і не спилювали замки, і при тому, що в заяві було вказано місце де я чиню перешкоди і мій мобільний.

Ухвала №362/2535/15-ц від 04.06.2015р. винесена суддею Медведєвим К.В. згідно позову Рогинської О.П. від 20.05.2015р.

Зазначаю важливий і суперечливий аргумент є в тому, що коли за моїм позовом від 22.06.2015р. суддя Корнієнко С.В. 23.06.2015р. виносив Ухвалу№362/3153/15-ц, провадження №2/362/1946/15, то Ухвала Корнієнковід 23.06.2015р. і Ухвала №362/2535/15-ц винесена Медведєвим від 04.06.2015р. провадження2/362/1702/15конфліктують, так як в одному і тому суді одні і тіж особи, один до одного подали однотипні позови, за одним і тим же предметом спору. Зі слів фахівців суду, моя б позовна заява повинна рахуватись, як вторинна і зустрічна, але вона була прийнята, як первинна, і це додатковий доказ того, що позовна заява від Рогинської про усунення перешкод була подана пізніше дати 23.06.15р., та згідно фактів підробку Сорока вірогідно робив після 23.06.15р., а скоріш в перших числах липня 2015р. з метою ухилитися від покарання на КДКА обл..

Мій адвокат Плагун Л.С. направляв запит до Васильківського управління держказначейської служби України в Київській області, щодо сплати судового збору 244-00 грн. від Рогинської О.П., і отримав відповідь за підписом заступника начальника Н.В. Карабиньош, яка зазначає, що 20.05.15р. Рогинською О.П. дійсно сплачено судовий збір 244-00 грн., але я не повірив, і інформація підтвердилась, що Рогинська не сплачувала в загалі судового збору.

Документ відповідь на адвокатський запит №26 від 03.08.15р. отриманий Васильківським УДКСУ в Київській обл... 13.08.15р. вх.. 8-1089, виконала Хижняк (000148).

Моя підозра складалась в тому, що Рогинська сплатила не 20.05.15р., а 20.07.2015р. і адвокат Сорока П.Ф. просто підробив чек заднім числом і долучив його до справи №362/2535/15-ц, але вийшло все більш несподіваним.

Факт в тому, що Рогинська О.П. зовсім не сплачувала судового збору в сумі 244-00 грн. згідно чеку №20052015091821 роздрукованого на терміналі TS210446, з карткового рахунку 516875 **** **** 42 Приватбанку, а судовий збір від 20.05.2015р. було сплачено згідно вище зазначених даних з карткового рахунку 516875 **** **** 42 Сорокою Олександром Петровичем - сином адвоката Сороки Петра Федоровича з його власного карткового рахунку, а чек як я вважаю підроблено на Рогинську.

Навіть, як що Сорока О.П. сплатив судовий збір за Рогинську О.П. то в чекові в графі зверху було прізвище Сорока О.П., а нижче, що судовий збір за Рогинську.

З урахуванням фактів, і зібраної мною інформації я підозрюю, що група осіб до складу яких входять працівники Васильківського суду, а в даній ситуації безпосередньо помічник голови Васильківського міськрайонного суду Сорока Алла Петрівна (дочка адвоката Сороки), суддя Медведєв Костянтин Вікторович, помічник судді Савчук Тетяна Іванівна; працівники Васильківського УДКСУ в Київській обл... Н.В. Карабиньош, та Хижняк, які за координації адвоката Сороки П.Ф. та за участі сина адвоката Сороки О.П. і Рогинської О.П. шляхом втручання в АСДС і підробки документів, та банківського чеку оформили судову справу №362/2535/15-ц провадження №2/362/1702/15 заднім числом і розписали її на суддю Медведєва К.В.

В матеріалах справи знаходиться лист, і я підозрюю, що цей лист звичайна підробка, яку зазвичай використовують злодії в своїй схемі, щоб у них у справі були докази, що відповідача зазвичай повідомляли і в нього вже немає шансів оскаржити рішення в апеляції (варіанти різні, треба витребувати з Укрпошти дані та дані с комп’ютерів суду). 

Ціль втручання в АСДС – спасіння адвоката Сороки П.Ф. на КДКА обл..

В зв’язку з тим, щодо скоєння зазначених злочинів причетні посадові особи фірм і директора, юридичні особи, адвокати, працівники суду, прокуратури, поліції, та з метою уникнення знищення доказів і попередньої змови між колегами правоохоронної системи розслідування зазначеного злочину на мій погляд та за порадою морально правильних силовиків повинно розслідуватись Службою безпеки України.

На підставі викладеного та керуючись ст.. 214 КПК України,

ПРОШУ:

1). Відповідно до чинного законодавства та ст.. 366 КК України та інших статей КК кваліфікувати викладені факти та епізоди злочинів і внести відомості до ЄРДР, а саме, щодо злочиніву Васильківському міськрайонному суді Київської області, у Васильківському ВП ГУНП, Васильківській прокуратурі групою осіб за попередньої змови між адвокатом Желіховським В’ячеславом Михайловичем, суддею Корнієнко Сергієм Валерійовичем, помічником голови суду Сорокою Аллою Петрівною, головою Васильківського міськрайонного суду що керував в період 20.05.15. -20.07.15р., суддею Медведєвим Костянтином Вікторовичем, помічником судді Савчук Тетяною Іванівною, адвокатом Сорокою Петром Федоровичем, Сорокою Олександром Петровичем, слідчим Васильківської ВП капітаном Голодним Валерій Івановичем та майором Дмитровим Миколою Валерійовичем, поліцейським Сироїдом Дмитром Сергійовичем, щодо вказаних осіб.

2). Внести відомості до ЄРДР за фактом підробки документа відповіді на адвокатський запит №26 від 03.08.15р. отриманий Васильківським УДКСУ в Київській обл... 13.08.15р. вх..8-1089., який виконано Хижняк (000148) та за підписом заступника начальника Н.В. Карабиньош по причині фальсифікації сплати судового збору шляхом махінацій та підміни грошового переказу від Сороки Олександра Петровича на Рогинську Олену Павлівну та  зареєструвати кримінальне провадження за ст.. 366, та ст. 364 КК України, щодо вказаних осіб.

3). Внести відомості до ЄРДР за фактом підробки і використання документів у Васильківському суді у вигляді банківського чеку та ін.. Рогинською Оленою Павлівною, та  підробки Рогинською О.П. та Вільямом Хантом Вікхамом відповіді №01-02 від 19.02.2016р., на адвокатський запит наданий «Адвокатському об’єднанню «ЛЮДИНА І ПРАВО» в особі адвоката Желіховського В.М., та підробки ліцензії,Договору №17/05 підряду  на будівництво від 15.052006р. між ЧП «Алекс-Плюс» в особі директора Кучак Юрія Федоровича та Рогинською Оленою Павлівною та зареєструвати кримінальне провадження за ст.. 366 КК України.

 

4). Допитати мене Письменського С.В. для деталізації та уточнення фактів, та задіяти мене для повноти і точності розслідування всіх інших злочинів скоєних цими та іншими особами, бо я чітко розумію і бачу та знаю, що де і як шукати.

5). Відповідно до ст.. 60 КПК України повідомити мене Письменського С.В. про реєстрацію кримінального провадження.

6). На підставі ст.. 55 КПК України  визнати мене Письменського С.В. потерпілим по даному кримінальному провадженню та вручити мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки, оскільки зазначений злочин наносить мені матеріальну і моральну шкоду.

 

7). З метою отримання Ухвали суду для виймання оригіналів документів у ПАТ КБ «ПриватБанку» (ЄДРПОУ 14360570, МФО 305299, головний офіс: м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 50).

Витребувати у Київського головного регіонального управління Приватбанку в м. Київ, по вул.. Богдана Хмельницького, 41. ((044) 5694797, (044) 5694787,  директор:  Заворотний Володимир Григорович) уточнюючу інформацію, копії, що встановлюють повноту цифр яких недостає у зазначеному картковому рахунку 516875 **** **** 42 та інше необхідне для отамання Ухвали суду, цю інформацію також можливо можна вийняти в держказначействі, або ДСА. (Повна інформація, щодо підробленого чеку надається в додатках до заяви).

8). Отримати Ухвалу суду на слідчі дії та провести:

- виїмку оригіналів, щодо зазначеної транзакції з ПАТ КБ «ПриватБанку» м. Дніпропетровськ вул. Набережна Перемоги, 50.

- виїмку документів з архіву Васильківського міськрайонного суду та опечатати архіву доки не будуть проведені всі слідчі дії з метою уникнення .

- вийняти для експертизи комп’ютерну техніку в якості доказів втручання в АСДС, а саме у Голови суду на якій працює, та за можливості могла працювати Сорока Алла Петрівна, комп’ютери у судді Медведєва К.В. та його помічників, комп’ютери у судді Корнієнко С.В. та його помічників та ін...

- провести відповідні слідчі дії в архіві у державному казначействі м. Васильків та провести експертизу до відповідних комп’ютерів та документів.

9). Вийняти з архіву Васильківського міськрайонного суду Київської області судову справу №362/2535/15-ц, провадження: 2/362/1702/15, та направити її експертизу, щодо підробки інших документів у справі, та провірити відповідність конверту та листа у справі на підробку та реєстрацію через Укрпошта та інші документи.

10). Взяти Ухвалу суду на обшук житлових приміщень у відповідачки Рогинської О.П. та адвоката Желіховського В.М. та вилучити оригінали договорів на будівництво з додатками та завіреною копією ліцензії від фірми ЧП «АЛЕКС ПЛЮС», відповідь адвокату Желіховському від ПП «СМІ», два договори оренди, заяву Стефюк Л.П. і направити на почеркознавчу експертизу та експертизу терміну виготовлення (давності) документів.

11). Отримати Ухвалу суду на обшук житла та офісів адвоката Желіховського В.М., Сороки Петра Федоровича, Сороки Олександра Петровича, та Рогинської О.П. на предмет наявності у останніх – штампів, печаток та інших документів, що використовуються для фальсифікації матеріалів в органах державної влади, судів та ін..

12). Допитати директора ПП «СМІ» (ПП «Дельта Медіка») Вільяма Ханта Вікхама на предмет підписання ним за змовою з Рогинською О.П. фальшивого документу – відповіді на адвокатський №01-02 від 19.02.2016р. та витребувати відповідні документи на підставі, яких було виготовлено підроблену відповідь адвокату.

13) Долучити відповідь з кримінального провадження №12016110140002385, щодо відсутності перетину державного кордону України Письменським С.В. та Рогинською О.П. в період 2006, що підтверджує факт підробки документа посадовими особами ПП «СМІ» з холдингу ПП «Дельта Медика».

14). Допитати інших не вказаних в заяві осіб у якості свідків (вкажу безпосередньо слідчому у кримінальному провадженні).

15). Допитати інших не вказаних в заяві осіб у якості потерпілих від аналогічних злочинів (вкажу безпосередньо слідчому).

16). Виявити особу на ім’я Желіховський Станіслав Вікторович, а у разі як, що ця особа є однією і тією ж з адвокатом Желіховським В.М., встановити, хто коли йому видавав вірогідно фальшиве свідоцтво адвоката та документи на базі яких було таке видано (паспорт, диплом) та провести виїмку та перевірку з архівів судів, де згідно ордерів з адвокатом Желіховським Станіславом Вікторовичем знаходяться справи, та згідно закону провести слідчі дії, перевірити матеріали справ і письмові докази на предмет підробки.

17). Провести виїмку судових справ з архіву Васильківського міськрайонного суду в яких головуючим був суддя Корнієнко Сергій Валерійович, та судових справ, в яких адвокатом був Желіховський В.М., або Желіховський С.В., та адвокат Сорока П.Ф., та справ, що відповідають судовим зборам, за які було перераховані кошти з розрахункових рахунків банків від Сороки Олександра Петровича, та інших осіб родини Сорок, та встановити інше коло осіб, що входять до схеми виготовлення рішень суду заднім числом за хабара.

18). Під час аналізу судових справ з архівів суду, що визивають підозру і мають всі признаки фальсифікації, фабрикування, виявити осіб, що є вірогідніше всього замовниками та згідно законодавства переглянути справи згідно нових обставин для об’єктивного пере-розгляду справ та вчинити дії згідно закону відповідні експертизи.

19). У судових справах за участю адвокатів Желіховського В.М., Желіховського С.В., Сороки П.Ф. встановити факти їх перемовин з суддями у справах, де вони виступали в якості адвокатів, та провести геолокацію їх мобільних телефонів та скласти карту дзвінків осотового зв’язку.

20) Вилучити протоколи допиту свідків з кримінального провадження №12015110140001017 у слідчого Голодного В.Ф. та встановити факт їх створення на його робочому комп’ютері і порівняти їх фактичний час створення з зазначеним часом допиту у протоколі, а також порівняти текст протоколів між собою на предмет дубляжу.

21). Керуючись законодавством провести всі необхідні слідчі дії та після повного, ретельного і неупередженого  розслідування та виявлення всіх епізодів злочинів, як цих так і інших до яких причетні вказані та інші особи і передати справу до суду міста Києва.

22) Я Письменський готовий всіляко допомогами слідчим органам розкрити серійні злочини кримінального угруповання за участю суддів, представників поліції, адвокатів та звичайних шахраїв, посадовців та злодіїв, які діють на просторах Васильківського району Київської області довгий час та грабують громадян завдяки своїм посадовим положенням та корумпованим зв’язкам.

Додатки:

1. Копія позовної заяви Рогинської О.П. від 20.05.2015р. №362/2535/15-ц - 2 акр.

2. Копія Ухвали суду від 04.06.2015р. справа №362/2535/15-ц – 1 акр.

3. Копія чеку №20052015091821про сплату судового збору – 2 акр.

4. Копія відповіді з Васильківського УДКСУ в Київській обл.. – 1 арк.

5. Копія угоди між Сорокою П.Ф. і Рогинською О.П. про юридичні послуги - 1 арк.

6. Схема, щодо організованого злочину в суді заднім числом -  1 арк..

7. Копія Ухвали суду від 23.06.2015р. справа №362/3153/15-ц – 1 акр.

8. Рішення ВКДКА № V/17-333 від 19.02.2010, щодо Желіховського В.М. – 2 арк.

9. Витяг з реєстру адвокатів Київської обл.. Желіховський В’ячеслав Михайлович – 1арк.

10. Витяг з реєстру адвокатів Київської обл.. Желіховський Станіслав Вікторович – 1арк.

11. Фотокопія підробленої договору ЧП «АЛЕКС ПЛЮС» зі справи №362/3153/15-ц –

12. Фотокопія підробленої ліцензії ЧП «АЛЕКС ПЛЮС» зі справи №362/3153/15-ц – 1 арк.

13. Підроблена відповідь від ПП «СМІ» адвокат Желіховському В.М «Людина і право» -1 арк.

 

 

«___» ____________2017р..                                   Письменський С.В.

 

Конечно, это мои оценочные суждения, но факты, уголовные дела, сфабрикованное дело №362/3153/15-ц в суде за моим иском за участием ОГ в т.ч. судьи и ответчиков, плеяда ограбленных граждан Васильковского района с участием судей их убедительно подтверждает.

 

Коррупция

blockquoteКорру́пция (от лат. corrumpere — растлевать, лат. corruptio — подкуп, порча, растление, продажность, разложение) — термин, обозначающий обычно использование должностным лицом своих властных полномочий и доверенных ему прав, а также связанных с этим официальным статусом авторитета, возможностей, связей в целях личной выгоды, противоречащее законодательству и моральным установкам...

By wikipedia.org

Подробнее...

Контакты

address

Адрес:
Украина, г. Киев

 
phone

Телефон:
+38-098-672-46-77

 
email

E-mail:
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

...

Бюро переводов "Вересень" в Киеве предоставляет профессиональные и качественные переводы текстов и документов любой сложности и объемов, на все основные языки, и по лучшим ценам.

Бюро переводов "Вересень" в Киеве выполнит письменный перевод как с основных языков, так и на основные языки.

Наше бюро переводов "Вересень" может выполнить технический перевод, экономический перевод, медицинский перевод, юридический перевод.

Заказать перевод документов можно на нашем сайте bpveresen.com.ua.

Нужен нотариальный перевод? Обратитесь в бюро переводов "Вересень" в Киеве.

Присяжный переводчик и апостиль документов в одном месте.